Teminė savaitė – Sakartvelui

posted in: Aktuali informacija | 0

Šiaurės vakarų Lietuvos ir Utenos regiono vietos veiklos grupės įgyvendindamos tarptautinio bendradarbiavimo projektą „Turizmo vystymas. Nuo tradicijų prie modernaus verslo“ 2019 m. rugsėjo 23-29 d. paskyrė partneriams iš Sakartvelo pristatyti.

Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupė ir Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokinių taryba parengė informacinį stendą, kuris 2019 m. rugsėjo 23 d., minint Europos kalbų dieną, buvo pristatytas mokyklos bendruomenei.

Gausiam moksleivių ir mokytojų būriui šią šalį pristatė Sedos Vytauto Mačernio gimnazijos mokinių taryba sukūrusi filmuką bei renginio dalyvius pavaišinusi arbūzais.

Filmas.

Į renginį buvo pakviesta buvusi ilgametė Mažeikių r. turistų klubo vadovė, šiuo metu aktyviai organizuojanti keliones po savo šalį ir užsienio valstybes Gražina Tamašauskaitė. Ji pasidalino savo įspūdžiais lankantis Sakartvelo Kazbegi regione, kuriame veikia Kazbegi vietos veiklos grupė, pademonstravo kelionių skaidres, pasidalino savo įspūdžiais apie šią šalį, jos papročius, maisto kultūrą, tradicijas.

DSC06120 DSC06132 

Nuotraukos Gražinos Tamašauskaitės