Regionų ateities forumas 2021

posted in: Aktuali informacija | 0

Šiaurės vakarų Lietuvos VVG darbuotojai dalyvavo nuotoliniame VDU Žemės ūkio akademijos renginyje – REGIONŲ ATEITIES FORUMAS 2021. 

Ateities nuspėti negali niekas, tačiau ją galima sukurti. Renginyje buvo aptarta Lietuvos ateitis ir jos regionų vystymąsis. Daug dėmesio skirta inovacijoms. Vis dėlto, bet kurios srities progresas neįmanomas be bendruomenės, kuri proaktyviai ir atvirai dalintųsi naujausiomis žiniomis ir kartu kurtų vietovės vystymosi galimybes.

Šalies mokslininkai bei ekspertai, pristatė aukštų įvertinimų sulaukusius naujausius mokslinių tyrimų rezultatus. Renginio tikslas – pasiūlyti moksliniais tyrimais grįstus sprendimus, kaip regionų plėtros ir inovatyvios pažangos grėsmes paversti galimybėmis, kaip stiprinti savivaldybių finansinį savarankiškumą, bei aptarti metodus, kuriuos galima taikyti siekiant veikti proaktyviai, užtikrinti darnų ir sėkmingą regionų vystymąsi bei kokie ateities sprendimai bus svarbūs ir reikšmingi kuriant darnią Lietuvą.

Šio renginio metu regionų savivaldos, verslo bei nevyriausybinių organizacijų atstovai buvo kviečiami kartu ieškoti būdų, kaip vietos jaunimą ir jau dirbančius specialistus motyvuoti tapti ateities inovatoriais.