NVO socialinis projektas

posted in: Aktuali informacija | 0

Labdaros ir paramos fondas ,,G vaikų pasaulis“, 2010 m. įsteigtas Mažeikių rajono savivaldybėje ir nuo 2021 m. kuria socialinį verslą – viešo maitinimo centrą-kepyklėlę Renave, kurio uždirbtas pelnas skiriamas Mažeikių r. vaikų iš poreikių turinčių šeimų dalyvavimui pareiškėjo organizuojamose stovyklose, kitose neformalaus ugdymo bei savanorystės veiklose.

Dalyvavimas NFU veiklose užtikrina sklandesnį vaikų iš poreikių turinčių šeimų socializacijos procesą, prasmingą bei aktyvų laisvalaikį, įsitraukimą į savanoriškas veiklas, palengvina jaunimo profesijos bei apskritai ateities pasirinkimus.

2022 m. I-II ketv. laikotarpiu:

  1. Sukuriame darbo vietas Edukacijų centro vadovui, virėjoms, konditerėms, vairuotojui;
  2. Sukuriame internetinę platformą el. verslo vykdymui – el. parduotuvę www.kawaii.lt;
  3. Įsigyjame krovininį automobilį klientų užsakytų prekių pristatymui, maisto produktų tiekimui;
  4. Įsigyjame II dalį virtuvės įrangos (I dalis sumontuota ir paleista 2021 m. viduryje) viešojo maitinimo organizavimui ir nišinių produktų gamybai. Nišiniai produktai – smulkaus verslo atstovų, ūkininkų pagaminta vienetinė, unikalių receptūrų produkcija.

 

Virtuvė-kepyklėlė viešo maitinimo paslaugas teiks vaikų vasaros stovykloms, tarptautiniams jaunimo susitikimams, viešų renginių, mokymų ar seminarų metu; vaikams ir jaunimui popamokinių veiklų metu Edukacijų centre.

Darbas virėjoms ir konditerėms organizuojamas valandinis-pamaininis, nes, remiantis darbų specifika, virtuvė-kepyklėlė veikia ir savaitgalių bei oficialių LT švenčių metu. Darbuotojams pageidaujant ir sutarus su administracija, jų darbo valandos gali būti ilgesnės nei 1 etatas ir apmokamos valandiniu įkainiu.

Projektas „Labdaros ir paramos fondo „G vaikų pasaulis“ socialinio verslo kūrimas Mažeikių rajone“, Nr. MAŽE-LEADER-6B-DS-38-2-2021/42VS-PV-21-1-03681-PR001.

Paramos suma skirta projektui – 54571,23.

Projektas finansuojamas iš „Šiaurės vakarų Lietuvos vietos veiklos grupės teritorijos 2015-2023 m. vietos plėtros strategija“ lėšų.