Socialinio verslo ekspozicija

posted in: Aktuali informacija | 0

Spalio 7 d. Šiaurės vakarų Lietuvos VVG atstovai dalyvavo socialinio verslo ekspoziciją parodoje „Sprendimų ratas 2016“, kurioje buvo pristatyti socialinio verslo pavyzdžiai Lietuvoje.
Parodoje dalyvavo apie 120 stambių įmonių ir organizacijų, daugiau kaip 200 augintojų, amatininkų ir tautodailininkų. Seminaro metu „Socialinio verslo vaidmuo užtikrinant kaimo gyvybingumą“

apie socialinio verslo gerąją patirtį kalbėjo „Draugų uogienės“ projekto autorė Violeta Masteikienė. Seminare daugiausiai dėmesio bus skiriama tvariam socialinio verslo kūrimui kaimo vietovėse. Buvo pristatytas Britų tarybos finansuojamos veiklos skatinant socialinio verslo plėtrą Lietuvoje.

Lietuvos agrarinės ekonomikos instituto direktorė Rasa Melnikienė savo pranešime patars, kaip kurti socialinį verslą pasinaudojant bendradarbiavimo platforma „Kaimas į namus“.

naujiena2

Pakruojo rajono partnerystės VVG atstovė Marija Žiubrienėpasidalino sukaupta kaimo bendruomenių partnerystės su vietos valdžia ir verslo atstovais kūrimo patirtimi siekiant užtikrinti sėkmingą socialinio verslo projektų startą ir tvarią plėtrą.

naujiena2_2